Корисні поради водіям

11. Чим легше буде брелок у вас на ключі запалювання, тим менше буде розбиватися замок запалювання. А якщо ви користуєтеся ключем, на кільці якого бовтається ціла зв’язка інших ключів, ваш замок запалювання розбовтається за півроку до такої міри, що буде включатися будь-яким іншим ключем.

12. Ви приходите вранці на стоянку, а стекла обмерзлі. Сніг-то можна ганчіркою змахнути, а лід? Можна, звичайно, включити обігрів (ви це і зробите), але поки скло розмерзнеться так, щоб можна було включити двірники, ox, як багато часу пройде. А якщо ще й пічка неважно працює? Тому візьміть футляр від магнітофонного касети або пластикову карту (банківську або телефонну – не важливо) і спробуйте їй зчистити паморозь на стеклах. Ви будете приємно здивовані, наскільки легко і швидко це можна зробити.

13. Якщо ви користуєтеся прикурювачем, закуривши сигарету, не під’єднуйте прикурювач назад в гніздо відразу: на його спіралі залишилися тютюнові крихти. Постукайте їм трохи про попільничку і спіраль очиститься. Інакше ви буквально за місяць занесете стільки попелу в гніздо прикурювача, що він перестане працювати.

14. Не вставляйте в гніздо прикурювача вашої іномарки прикурювач від російського автомобіля, нічого доброго з цього не вийде: прикурювач працювати не буде, а запобіжник на гніздо прикурювача згорить.

15. Якщо у вас перестала працювати кнопка електричного замка багажника (у деяких машин), то перш, ніж лізти в запобіжники, відкрийте бардачок і подивіться, чи немає там, в глибині, кнопки блокування замка багажника, і не включена вона?

16. У всіх автомобілях є протисонячні щитки над лобовим склом, перевірте, можливо, у вашому автомобілі цей щиток можна відкинути і повернути у бік (деякі автомобілі мають таку можливість). Тоді сонячне світло через бічне скло не буде вам заважати.

17. Під капотом, в районі фар, у вас повинна знаходитися ганчірка. Тоді, перевіряючи рівень масла у двигуні, ви завжди зможете витерти об неї руки.

18. Обов’язково навчитеся в’язати булінь. Його особливість у тому, що він утворює петлю, що не затягується, і, це головне, його завжди можна розв’язати руками. Навіть якщо вас тягнули на буксирі танком. Навіть якщо для цього використовувався металевий трос (правда, в цьому випадку, для того щоб розв’язати, все-таки знадобиться молоток).

19. Якщо вас попросили “дати прикурити”, тобто від вашого автомобіля завести інший автомобіль, то, підігнавши машину, заглушіть її. І нехай “прикурюють” скільки завгодно. Якщо ви будете давати “прикурювати” при працюючому двигуні, то у вас, швидше за все, вийде з ладу генератор.

20. Якщо ви просите “прикурити” у кого-небудь, то один провід підключайте до “+” акумулятора, інший – до корпусу двигуна. Цим ви виключите вихід з ладу бортової електроніки, якщо переплутаєте дроти (у таких випадках просто буде коротке замикання).

Залишити коментар